Набір для догляду за віями LashPLEX 2.0
Набір професійних концентратів LashPLEX 2.0 для глибокого та інтенсивного догляду за віями. Засіб містить натуральний зволожуючий фактор PRODEW® 500 з унікальним комплексом амінокислот, що живить і відновлює структуру волосків.
У наборі:
1. Професійний концентрат для догляду за віями LashPLEX 2.0 (10 мл) — 1 шт.;
2. Професійний концентрат для догляду за віями LashPLEX 2.0 (10 мл) — 1 шт.;
3. ПОДАРУНОК! Професійний концентрат для догляду за віями LashPLEX 2.0 (10 мл) — 1 шт.
Набір професійних концентратів створений для якісного та інтенсивного догляду за віями. LashPLEX 2.0 містить натуральний зволожуючий фактор PRODEW® 500 з унікальним комплексом амінокислот.
Засіб глибоко живить волоски після ламінування, зволожує та запобігає сухості й лущенню шкіри, відновлює структуру волосків і сприяє еластичності та стійкості до ушкоджень.
Термін придатності: 30 місяців.
Термін придатності після відкриття: 6 місяців.
*Виробник залишає за собою право змінювати формулу та пакування продукту
За допомогою піпетки нанесіть кілька крапель концентрату на повіку. Наносьте від внутрішнього до зовнішнього кута ока. Для більш гігієнічного розподілу використовуйте пензель. Залиште до повного вбирання.
Для професійного використання: нанесіть концентрат після завершення процедури ламінування вій як догляд.
Для застосування в домашніх умовах: щодня використовуйте концентрат як засіб, що зволожує, помʼякшує та покращує зовнішній вигляд шкіри та вій.
AQUA, GLYCERIN, HISTIDINE, SODIUM PCA, PROLINE, ISOLEUCINE, PCA, VALINE, THREONINE, GLYCINE, ALANINE, ASPARTIC ACID, ARGININE, SODIUM LACTATE, PHENYLALANINE, SERINE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, PANTHENOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, XANTHAN GUM, HYDROLYZED KERATIN, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE.